Dotek - 23.7.2021 Zahrady Myšlín

Pečující odpoledne s jemnou jógou a kreslením


Láká vás čas jen pro vás? Odpočinout si, uvolnit se, dovolit si pustit veškeré povinnosti, plány, úsilí a jen si užívat přítomného okamžiku v nádherné přírodě?
Setkáme se odpoledne v krásných zahradách na Myšlíně. Nejdříve se dotkneme sami sebe skrze pohyb - jemnou jógu. Profesionální lektorka, Mgr. Ivona Pobežalová, vás provede citlivým protažením a naučí vás praktickou masáž na uvolnění trapézů, ztuhlé šíje, poradí vám, jak uvolnit napětí celého těla a jak rychle zregenerovat své síly.
Poté pro vás malířka Jitka Němečková vytvoří krásný prostor pro kreslení. Nebudete se snažit "něco" nakreslit, dokázat, předvést, nebudete se učit kreslit pravou či levou mozkovou hemisférou, dokonce se nebudete snažit ani naladit se na svoji ženskou intuici. Od toho si tentokrát odpočinete, budete jen tady a teď sami se sebou, obklopeni obrazy a hudbou a necháte dít cokoli, co přijde ...
 
Součástí workshopu je lahodné domácí občerstvení z myšlínských zahrad včetně kávy a vody. Každý účastník si odnese nejen svoji tvorbu, ale vybere si i vlastní originální kartu od malířky Jitky Němečkové. Veškeré potřeby pro kreslení budou zajištěny. S sebou prosím jen podložku na cvičení a pohodlné oblečení.


Kdy: 23.7. od 16:00 do 20:00
Cena: 950 Kč
Rezervace: info@yogaart.cz , 605 432 591
Kde: Zahrady Myšlín, Myšlín 2, www.zahradymyslin.cz