Akce

Láká vás čas jen pro vás? Odpočinout si, uvolnit se, dovolit si pustit veškeré povinnosti, plány, úsilí a jen si užít přítomný okamžik?
Je pro vás jóga způsob, jak být v kontaktu se svým tělem? Rádi byste se ponořily do kreativního světa intuitivní tvorby? 


Připravily jsme pro vás setkání s jógou a uměním, ve kterých tyto dva světy spojujeme a necháváme se navzájem inspirovat.
Jedno již proběhlo 23. července v krásné přírodě Myšlínských zahrad a bylo nádherné! Druhé pro vás na stejném místě připravujeme 5. září 2021.

 

CO MŮŽETE OD SETKÁNÍ OČEKÁVAT?

  • Nejdříve se dotkneme sami sebe skrze pohyb – jemnou jógu. Ivona vás provede citlivým protažením a naučí vás praktickou masáž na uvolnění trapézů, ztuhlé šíje, poradí vám, jak uvolnit napětí celého těla a jak rychle zregenerovat své síly. Jak se díky dechu a pohybu naladit na své tělo, na sebe sama, poznat své potřeby, touhy, přání.

  • Poté pro vás Jitka vytvoří tvůrčí prostor, ve kterém se budete moci autenticky a svobodně projevit. Naučíte se základy abstraktní malby, jak pustit kontrolu a napojit se na svůj vlastní kreativní prostor a jak techniku flow využít i v běžném životě. Abstraktní malba je způsob, jak bezpečně a laskavě prozkoumávat svět lidských citů a podvědomí a díky tomu budovat důvěru sám v sebe.

  • Kurz je určený jak pro úplné začátečníky, kteří se chtějí otevřít intuitivní tvorbě a vědomému pohybu, tak i pro pokročilé, kteří chtějí vyzkoušet nový způsob kreativního projevu.

  • Pro každé setkání volíme jiné téma, např. TAJEMSTVÍ, TICHO, DOTEK, VÁŠEŇ atd., které je obsaženo v našem seriálu POHLAZENÍ PRO TĚLO A DUŠI. Minulá akce měla téma DOTEK. Pomalu a jemně jsme se dotýkaly všech částí a vrstev nás samých a zkoumaly jsme, co pro nás na fyzické i duševní úrovni dotek znamená.

  • Součástí workshopů na Myšlíně je výborné domácí občerstvení z místních zahrad, včetně vody a kávy. Veškeré potřeby pro kreslení jsou zajištěny. S sebou prosím podložku na cvičení a pohodlné oblečení. Více informací a link na objednání workshopu – viz výše v konkrétních událostech.