Tajemství - 5.9.2021 Zahrady Myšlín

Neděle 5.9.2021
9:00-13:00


Víte, že největší tajemství a bohatství se skrývá v tom, co máme kdykoli a zdarma k dispozici? Jak moc známe svůj dech? Umíme správně dýchat?
Používat bránici, hluboké břišní svaly? Víte, že dechem lze posilovat a zploštit břicho, léčit bolesti zad, uvolnit ztuhlá ramena, zbavit se napětí a nebo získat odvahu?
Dech je úžasné tajemství s obrovským potenciálem … jaký je náš dech, takový je náš život …


Profesionální lektorka jógy, Mgr. Ivona Pobežalová, pro vás připravila velmi praktickou lekci, kdy vás naučí správně držet tělo, zdravě dýchat, procítit při dechu různá místa v těle a tím je uvolnit, ukáže vám snadné techniky proti stresu nebo únavě.

Na tajemství dechu naváže malířka Jitka Němečková. Pomocí techniky body flow a jemných uvolňovacích cvičení se napojíme na svou intuitivní část, odkud se hravým způsobem vydáme za tajemstvím autentického projevu v kresbě. Naučíme se základní principy abstraktní malby, ukážeme si, jak pustit kontrolu a jak dát průchod neznámu.
Kurz je určen pro ty, kteří mají touhu otevřít se intuitivní tvorbě a pro které je kreslení způsob, jak se bezpečně a laskavě dotknout svého podvědomí.

Součástí workshopu je domácí občerstvení z myšlínských zahrad včetně kávy a vody. Veškeré potřeby pro kreslení budou zajištěny. S sebou prosím jen podložku na cvičení a pohodlné oblečení.

Vstupenka na workshop k zakoupení v e-shopu Zahrad Myšlín ZDE.

Těšíme se na vás! Ivona a Jitka